CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN.
🇹🇷 CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN. 🇹🇷

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin 100.Kuruluş yıl dönümüne ulaşmanın haklı gurur ve heyecanını yaşıyor, şan ve şeref  dolu tarihimizden aldığımız azim ve cesaretle Cumhuriyetimizin 100.Yılına birlikte yürümenin coşkusunu yüreklerimizde hissediyoruz. 

Cumhuriyet; Türk Milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Başkomutanlığında verdiği eşsiz kahramanlık mücadelesinin,  vatan sevgisinin, bağımsızlık iradesinin ifadesi olan en yüce eseridir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, "Benim naçiz bedenim elbet bir gün toprak olacaktır ancak Türkiye Cumhuriueti ilelebet payidar kalacaktır "diyerek onu bize emanet etmiştir.

Cumhuriyetimizin 100.Yılından aldığımız güçle Ordu Barosu avukatları olarak emanetine sahip çıkacağız, insan hakları, demokrasi ve hukukun üstünlüğü için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, kanları ile bu toprakları vatan yaparak bizlere miras bırakan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyor, Cumhuriyetimizin 100.Yılını kutluyoruz. 

Daha Nice Yüzyıllara …