19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NIN 104. YILI'NDA BAĞIMSIZLIĞIN VE MİLLİ MÜCADELENİN KALBİNDEYİZ.
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI’NIN 104. YILI'nda BAĞIMSIZLIĞIN ve MİLLİ MÜCADELENİN KALBİNDEYİZ. 

Samsun Barosu evsahipliğinde düzenlenen ve TBB Başkanı Sayın Av.R.Erinç SAĞKAN'ın,TBB Yönetimi,Baro Başkanları ve önceki dönem TBB Başkan Yardımcısı,15 Mayıs seçimleri neticesinde Trabzon Milletvekilliğine layık görülen Sayın Av. Sibel SUİÇMEZ' in de katıldığı, Samsun 19 Mayıs Özel kutlama Programına, Baro Başkanımız Sayın Av.Sıbel TORUN'da katıldılar. 

Birlik Başkanımız ve şair,yazar,gazeteci,araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sayın Sunay AKIN'ın konuşmacı olarak katıldığı söyleşi ile başlayan kutlama programı, Samsun Onur anıtına yapılan yürüyüş ve çelenk sunma merasimi ile tamamlandı. 

Program kapsamında düzenlenen onur gecesinde Samsun Barosu Levhasına kayıtlı ve Avukatlık mesleğinde 40-50-60 yıllık kıdemlerini üstün başarı ile doldurmuş meslektaşlarımıza teşekkür ve onur plaketleri takdim edildi.

19 Mayıs ruhunu ve Mustafa Kemal ATATÜRK'ün adımlarını hala taptaze taşıyan,ilk ateşin yakıldığı Samsun'da, muhteşem evsahipliği ve etkinliklerin başarısı nedeni ile Samsun Barosu Başkanı Sayın Av.Pınar GÜRSEL YILDIRAN' ın şahsında Samsun Barosu yönetim kurulu ve meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını minnet ve saygıyla anıyoruz.